РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Одеська область, Україна

  Оголошення про проведення жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед учасників АТО

  Оголошення

                17 квітня 2018 року, в приміщенні Роздільнянської міської ради, за адресою: м. Роздільна, вул. Муніципальна,17, о 1100 годині за київським часом, буде проводитись жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

              Громадян, які рішенням Комісії включені до Єдиного реєстру учасників антитерористичної операції  по місту Роздільна, просимо з’явитись за зазначеною адресою для реєстрації Учасників жеребкування.

               Кожен Учасник жеребкування повинен пред'явити оригінал паспорту громадянина України, що посвідчує його особу.  В разі неможливості явки Учасника жеребкування особисто реєстрацію може проходити уповноважена Учасником жеребкування особа за наявності належним чином оформленої і нотаріально посвідченої довіреності від Учасника жеребкування та паспорту громадянина України, що посвідчує уповноважену особу. 

              Довідки за телефоном: (04853) 3-11-92.

   

   

  Голова комісії по розподілу земельних ділянок

  між учасниками бойових дій   Ю.П. Тесніков

   

   

   

   

                                                                

  © 2017 All Rights Reserved. Designed By LimaNet