РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Одеська область, Україна

  Звіти депутатів Роздільнянської міської ради сьомого скликання

  Звіт

  депутата Роздільнянської міської ради VII скликання Швець Наталі Олексіївни

  від ВО «Батьківщина» про виконану роботу за 2015-2016 роки

   

              Відповідно до Закону України ”Про статус депутатів місцевих рад”, з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотньої інформації, залучення громадян до розв’язання  проблем місцевого значення, надаю письмовий звіт про свою роботу.

              У своїй діяльності  керуюсь Конституцією України, ЗУ ”Про місцеве самоврядування”, ЗУ ”Про Статус депутатів місцевих рад”,  ЗУ ”Про звернення громадян”, Регламентом  Роздільнянської  міської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів.

              За звітний період, а саме – з листопада 2015 по листопад 2016 року, відбулося        11 пленарних засідань Роздільнянської міської ради сьомого скликання, в 9 з яких я брала участь.

              Я  - секретар постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою. За звітний період було проведено 13 засідань комісії. Було розглянуто 332  питання, з яких 327 питань були прийняті на сесії більшістю голосів,  а п’ять питань знаходяться на контролі.  Була присутня на 11 з цих засідань.

              Крім цього, я є секретарем лічильної комісії, яка веде поіменний підрахунок голосів під час проведення сесійного засідання та складає протокол поіменного голосування.

              Як депутат, постійно проводжу прийом виборців по понеділках за адресою вул. Європейська, буд. 40 (другий поверх) з 9-00 до 12-00.  На особистому прийомі побувало 28 мешканців міста Роздільна, 19 звернень вирішено позитивно, 9 переглянуті та тримаються на особистому контролі. Основні питання, які хвилюють людей – соціально побутові проблеми, а саме: якість доріг, комунальні послуги та багато інших. Багато з тих хто звертався мали проблеми з заповненням заяв та декларацій на отримання субсидії, тому всім була надана допомога в заповненні цих документів.

              Мною та ще трьома депутатами від ВО «Батьківщина» було розроблено два проекти рішення, а саме:

  Про визнання Росії країною агресором.

  Про мораторій на підвищення тарифів.  

   

  На превеликий жаль ці рішення не були прийняті більшістю депутатів. Здається, що в нас все чудово, з Росією ми не воюємо, а тарифи всіх влаштовують…

   

  Протягом останніх неспокійних років Україна мусить захищати свою територію від Росії,  команда «Батьківщини», що включає в себе депутатів міської та районної рад,  веде активну допомогу  нашім землякам, що воюють в зоні АТО. Ми збираємо посильну допомогу (харчі, речі особистої гігієни та перші необхідні речі) та надсилаємо їм. До нас приєднуються багато наших партійців та всі небайдужі люди, до речі більшість з них пенсіонери, що отримують мінімальну пенсію.

   

  Маю намір продовжувати вирішення нагальних проблем в нашому місті  і сподіваюсь на подальшу співпрацю з громадою.

    

  З повагою, ваш депутат міської ради                   Швець Н.О.

   


    

  Звіт

  депутата Роздільнянської міської ради VII скликання Головко Ганни Мефодіївни про свою діяльність з листопада 2015 р. по жовтень 2016 р.

   

  Звітуючись про свою депутатську роботу, вважаю за необхідне наголосити, що вона проводилась і проводиться за кількома напрямками:

  Робота в раді

  За звітний період відбулось 11 сесій міської ради, на яких було ухвалено   518 рішень. Проведено 16 засідань постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності, яку я очолюю, де були розглянуті та надані висновки по 27 питаннях. Під час засідань постійної комісії та сесій міської ради  сама дотримувалась чинних правових норм і стежила за дотриманням положень Регламенту і законодавства України під час розгляду питань на пленарних засіданнях міської ради. Обрана головою лічильної комісії з підрахунку голосів депутатів під час голосування  за прийняття рішень міської ради.

  Я є співавтором Регламенту міської , який розроблявся робочою групою депутатів і був ухвалений 26 листопада 2015 року. Цей документ є базовим для діяльності ради. Продовжуючи роботу над вдосконаленням цього документу та в зв’язку  із змінами та новими законами, нашою комісією неодноразово вносились на розгляд міської ради зміни та доповнення, які депутатами були ухвалені. Постійною комісією були розглянуті та надані висновки з чисельних питань, без яких неможлива робота міської ради та її виконавчого апарату.

  Депутатська робота в окрузі

  До мене протягом року звернулось 14 громадян з проханням обстежити їхні соціальні та матеріально-побутові умови проживання для отримання матеріальної допомоги. Після обстеження та складання відповідних актів. всі заявники отримали допомогу із різних джерел фінансування.

  За зверненням громадянки Єсауленко була відремонтована покрівля будинку №79 по вул. Г.Кірпи.

    

  За моєї ініціативи здійснено:

  капітальний ремонт під’їздних шляхів та прибудинкової території житлових будинків 77,79,81 по вул. Г.Кірпи;

  капітальний ремонт тротуару по вул.. Г.Кірпи від ЗОШ №4 до вул.. Свято- Миколаївської;

  поточний ремонт дороги по вул. Г. Кірпи;

  встановлені гірка-скат та 6-місна карусель між будинками №79 та №81 по вул. Г.Кірпи;

  встановлена спортивна стіна по вул. Г.Кірпи,1

  Першочергові завдання на найближчий період:

           -    капітальний ремонт покрівлі  будинку №77 по вул. Г.Кірпи;

  капітальний ремонт освітлення по вул. Г.Кірпи:

  ремонт дороги по віл. Г.Кірпи від вул. Європейської до плодорозсадника.

  Висловлюю  щиру вдячність міському голові Шовкалюку В.О., першому заступникові міського голови Теснікову Ю.П., секретареві міської ради Ісаєву О.В., директорові  КП «Роздільнянський міський водоканал» Кінашу Г.В. за підтримку, порозуміння і надання дієвої допомоги при виконанні мною депутатської роботи.

   

    Депутат міської ради                                                         Г.Головко

   


   

  Звіт про виконану роботу

  депутата Роздільнянського міської ради  VII  скликання Дмитренко Оксани Йосипівни                від ВО « Батьківщина»

  по виборчому  округу № 14 за 2015-2016 рр.

                                                              Шановні виборці !

                 Рік тому ви довірили мені право захищати ваші інтереси в Роздільнянській     міській раді,  і я ще раз дякую вам за надану мені  честь.

         Свою депутатську роботу я почала зі знайомства з мешканцями мого виборчого округу, та  виявлення проблем і потреб своїх виборців, я  була майже  в кожній квартирі та будинку,  і як виявилося проблем було не мало. Тому хочу відзвітувати перед вами - що вдалося зробити, а що поки ні .

  Вдалося :

   - Привести прибудинкову територію будинків №№ 71,73 по вул. Молодіжна ( колишня Котовського) в порядок. За власний кошт я закупила  фарбу,  вапно, пензлики, рукавички; також мною капітально відремонтовано дві гойдалки, дві лавки;  встановлені нові чотири лавки, дві пісочниці. Для обслуговування прибудинкової території була підведена вода. Посаджено 23 квітучих кущів. Дуже вдячна Н.М. Балтян, І. В. Бардук, І.П. Шведа, сім’ям Шаповалових, Невзорових, Капшук, Тюрікових,  а також усім, хто дружно допомогав в цьому .

  - Проведено ремонт даху будинку № 73, проведено освітлення під'їздів будинків №№ 71,73, проведено освітлення прибудинкової території будинків №№ 71,73. Дякую міській раді та депутатам за виділені кошти та  керівникам  підприємств за виконану роботу.

  - Введені в експлуатацію теплові лічильники, це звичайно ж довгоочікувана подія, але для ефективності розрахунків за тепло по теплолічильникам нам необхідна заміна застарілих труб на нові, їх утеплення та утеплення підвалів. Сподіваюся, що і ця проблема буде вирішена.

  - Проведено ремонт під'їзду № 1 будинку 73, для цього власним коштом закупила : вапно, шпаклівку, грунтовку та 80 кг фарби. Спасибі жителям за допомогу і сприяння в проведенні ремонту .

  Що не вдалося:

   - Провести безкоштовні газові лічильники в квартири, де газ використовується тільки для  приготування їжі, згідно державної програми. Хочу  вірити, що керівник Роздільнянського УЕГГ знайде можливість вирішити проблему 41 мешканця м. Роздільна.

          Розуміючи усю складність нинішнього життя мені дуже хотілося доставити краплину радості  усім своїм виборцям, тому кожний дорослий та дитина на моєму окрузі ( хто на той час  був дома ) на Новий 2016 рік отримали  подарунки та солодкі набори, на 8  березня кожна жінка отримала пам’ятний подарунок. У серпні для мешканців мого округа був проведений святковий концерт до Дня  будівельника, де я виступила у якості ведучої та спонсора. Хочу подякувати О.Капшук та  Д. Гесіу, які допомогали  в організації цього свята.

  Я, як депутат, постійно проводжу прийом виборців по понеділкам у міській раді з 9.00 до 12.00. На особистому прийомі було 7 мешканців м. Роздільна, хочу зазначити, що 6 заяв вирішено позитивно, 1 – частково.

    У рамках моєї роботи мною було направлено: депутатський запит – 1, депутатське звернення – 10, розроблено та подано один проект рішення, який був прийнятий сесією міської ради.

      Міська рада :

           Я  є головою постійної комісії з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури і спорту. Було проведено  11  засідань комісій, розглянуто  48  заяв жителів  м. Роздільна, виплачено  61 300  гривень матеріальної допомоги. Завдяки ініціативі нашої комісії сума матеріальної допомоги для населення міста збільшена до 10 000 гривень на місяць.

          Більш детальний звіт про роботу постійної комісїї з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури і спорту читайте у газеті « Вперед» та на сайті Роздільнянської міської ради.

       Благодійна діяльність :

  На протязі багатьох років з великим задовленням допомагаю  дитячому притулку

              «Теплий дім». За звітний період мною було закуплено: фарба, 50 м             електропроводів для відновлення електропостачання,столовий посуд, 22 пари     взуття,  24 комплекта білизни.

   Дитячому садочку «Ромашка» з нагоди святкування 70-річниці з дня заснування подарувала  кольоровий принтер.

  Громадянці  Ірині М.  була надана фінансова допомога на повне обстеження стану здоров’я та лікування.

  На протязі цього  року двічі спонсорувала поїздки наших спортивних дитячих  команд на чемпіонат України.

        В період своєї депутатської діяльності постійно удосконалюю свій професійний рівень, відвідуючи різні курси, семінари, лекції, що проводяться в містах Роздільна, Одеса, Київ.

      Я  готова й надалі надавати всіляку допомогу своїм виборцям, активно брати участь у роботі на благо нашого рідного міста.

                                                                                          З  повагою ваш депутат Дмитренко О.Й

   


  Звіт про роботу депутатів  Роздільнянської міської ради VII скликання

  від партії «НАШ КРАЙ»
  за 1-й рік роботи (
   01 листопада 2015 р. - 30 жовтня 2016 р.)

   

  Ісаєв О.В.- протягом звітного періоду приймав участь у всіх засіданнях ради та постійних комісій, а також безпосередньо розробляв проекти рішень та програм міської ради з різних напрямів. Ініціював сумісно з радою придбання та розташування по місту 23 дитячих ігрових та спортивних майданчиків. Для надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення м. Роздільна, які опинились в складних життєвих обставинах, було складено 16 актів обстеження матеріально- побутових умов,  на особистому прийомі було прийнято 89 громадян.

  Букреєв О.І. – ініціював передачу на баланс КП "Роздільнянський міський водоканал" каналізаційної мережі від ОСББ «Рідна Хата» (в зв'язку із  відсутністю коштів у ОСББ "Рідна Хата" на її утримання та ремонт). За пропозицією проводились: капітальний ремонт освітлення по вул. Радісна  (колишня вул. Фрунзе); будівництво  тротуару по вул. Лісова  від вул. Громова до вул. Лісова; капітальний ремонт дороги по вул. Лісова від буд.№17 до буд.№4. Як голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, організовував та провів 12 засідань комісії, на яких було розглянуто 46 питань з різних питань.

  Поштаренко В.В. – за клопотанням проведено наступні заходи: капітальний ремонт дороги по вул. Степова у  м. Роздільна; Реконструкція водопровідної мурежі по вул. Степова від буд.№6  до буд.№18.; поточний ремонт дороги по вул. Лисенка; поточний ремонт дороги по вул. Гоголя;
  поточний ремонт дороги по вул.Степова. Є членом постійної комісії з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури та спорту. Протягом звітного періоду комісією за його участю було розглянуто 46 звернень та виділено матеріальної допомоги на суму 54500 грн.

       Сподіваємось на подальшу спільну плідну  роботу за для розвитку нашої з Вами громади, в планах зробити місце ще більш привабливим.

  З повагою,  

  Депутати Роздільнянської міської ради


  Звіт депутата Роздільнянської міської ради, секретаря соціальної комісії , 

  Кукси Юрія Євгеновича за 2016 рік

   

      Аналізуючи свою депутатську діяльність, не можу сказати, що зумів зробити усе заплановане, але велика кількість була зроблена:

  Неодноразово приймав участь у розгляді та вирішенні складних сімейно-побутових проблем мешканців міста.

  Приймав участь у всіх пленарних засіданнях Міської ради.

  Направляв депутатські звернення до різного рівня органів виконавчої влади.

  При підтримці Міської ради та небайдужих мешканців міста займався облаштуванням та благоустроєм дитячого майданчика, по вулиці Кишинівська, і в найближчій час планується  розширення цього дитячого майданчика.

  Завдяки моїй ініціативі було відремонтовано дорожнє покриття вулиць: Водопровідна, Св-Інокентія , Чорноморського-козацтва від вул. Кишинівська до вул.Київської.   

  Завдяки соціальній комісії, членом якої я є, буде розпочато будівництво волейбольного майданчика, в центрі міста.

  А також завдяки соціальній комісії було підвищено матеріальну допомогу потребуючому населенню.

  Піаром не займався, проявляв повагу до громадян міста, в той час дуже жорстко ставився до порушників громадського порядку та правил благоустрою. Був і залишаюсь відкритим перед громадою.

   

       Всім бажаю успіху та здоров'я.

  З повагою депутат Міської ради VII скликання                                        Ю.Є. Кукса  

   


  Звіт роботи

  депутата міської ради Панкратова Олександра Миколайовича

  за 2016 рік

   

  За 2016 рік мною, як головою комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики, було проведено 9 засідань, на яких було розглянуто 140 питань.

   

  Основними були питання формування та розгляду "Про міський бюджет Роздільнянської міської ради на 2016 рік", програми "Соціально-економічного розвитку міста", програми "Розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Роздільна на 2016-2018 роки", програми "Сприяння соціально-культурному розвитку дітей та молоді  міста Роздільна на 2016-2018 роки" та багато інших програм. Крім того розглядалися плани роботи Міської ради та її виконавчого комітету.

   

  Затверджені правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку у місті Роздільна, та багато інших питань, які стосуються розвитку нашого міста та покращення соціально-економічних умов жителів міста.

   

  Що стосується моєї роботи на виборчому окрузі та у взаємодії з головою міської ради було здійснено освітлення вулиць Жовтнева, вулиці Затишна, провулку Затишний, ремонт дороги по вулиці Затишна. Зроблений дренаж від Храму Святого Інокентія до вулиці Жовтнева, ремонт водопровідних мереж. Складено 3 акта щодо надання матеріальної  допомоги та 2 акта фактичного проживання у будинках. Надавав посильну допомогу у будівництві Храму Св. Інокентія та облаштування дитячого майданчика.

   


   

   

                  Депутат міської ради                                                                                 О.М.Панкратов

                 

  © 2017 All Rights Reserved. Designed By LimaNet