Персональний склад постійних комісій міської ради сьомого скликання

Персональний склад

постійних комісій  міської ради

сьомого скликання

 

-  постійна комісія з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики:

            голова комісії             - Панкратов О.М.

            члени комісії:              - Долгій В.С.

                                                - Доронін В.С.

                                                - Каракулін М.Я.

                                                - Кінаш Г.В.

                                                - Комков Д.П.

                                                - Пушкаренко Т.М.

                                                

 

            - постійна комісія з  питань регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності:

            голова комісії            - Головко Г.М.

            члени комісії:             - Стадник Л.В.

                                               - Тегляєв А.В.

 

           

            - постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою:

            голова комісії            - Скрипник С.Є.

            члени комісії:             - Голубов С.В.

                                               - Писаренко В.І.

                                               - Чаплигін А.В.

                                               - Швець Н.О.

           

            - постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва:

            голова комісії            - Букреєв О.І.

            члени комісії:            - Алієв Г.Т.

                                               - Гандибул О.П.

                                               - Процюк О.В.

                                               - Соловйов О.В.

 

            - постійна комісія з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури та спорту:

            голова комісії            - Дмитренко О.Й.

            члени комісії:             - Кукса Ю.Є.

                                               - Поштаренко В.В.

                                               - Тегляєва О.В.

                                               - Топтунова Н.В.